Borçlardan Kurtulma Duası

Borçlardan Kurtulma DuasıÇok borcunuz varsa ve bu borcu ödeme imkanınız yoksa, Bu Borçlardan Kurtulmak Duası derdinize dermandır. Borçlarından kurtulmak isteyen kişi, gecenin 2/3 lük kısmında kalsın ve abdest alsın. Abdest aldıktan sonra kıbleye karşı oturarak üç (3) kere Yâsîn Sûresi’ni okuyun ve okuma bittikten sonra yerinizden kalkmadan el açıp borçlarınızdan kurtulmak için yüce Allah’a dua edin. Kim buna yedi gece devam ederse, Allah-u Teala o kimseyi kul borcundan kurtarır. Bu uygulamanın başka dualar ve zikirler ile birlikte uygulanmasında bir sakınca yoktur.

Sitemizdeki dualar çok kişi tarafından tecrübe edilmiştir. Duanın kabulü için tevekkül ve tefekkür şarttır. Hz. Allah’ın haram kıldıklarından sakındıktan ve yine O’nun emir ve islamın şartlarını yerine getirdikten sonra geriye sadece Allah’ın takdiri kalır.
Şems-i Tebrizi demiş ki;
“İşin Allah’a kalmışsa olmuş bil!”

Sitemizde yayımladığımız diğer etkili para dualarından faydalanmak isterseniz lütfen BURAYI tıklayınız.

NOT: Sadece Youtube kanalımızda paylaşacağımız etkili para duaları ve diğer sırlı video paylaşımlarını kaçırmamanız için lütfen BURADAN kanalımıza abone olmayı ihmal etmeyin.

Sponsorlu Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.