Evlenmek İçin Aileyi İkna Etme Duası

Evlenmek İçin Aileyi İkna Etme DuasıEvlenmenize ailen razı değil mi? Anne ve baban sevgilini istemiyor mu? İşte sizlere bunun çözümü olacak Evlenmek İçin Aileyi İkna Etme Duası. Evlenmek isteyip de, anne babası razı olmayan kişiler aşağıdaki duayı okusun. Allah’ın izniyle bu duayı eksiksiz ve içtenlikle (şüphesi olmadan inanarak) okuyan dostlarımın anne ve babaları, artık bu evliliğe karşı çıkmayacaklardır.
Yalnız unutulmaması gereken nokta var o da; Bu dua sadece evliliğe karşı çıkan anne ve babayı ikna etmek içindir. Hoşlandığınız kişiyi etkilemek için kesinlikle değildir.

Yapılması Gerekenler:

Aşağıdaki duayı eksiksiz ve inanarak günde 1000 kere olmak şartıyla 7 gün okuyunuz. 7.günün sonundaki 1000. yani toplamda 7000. duayı okuduktan sonra, ağzı açık cam sürahiye üfleyin ve suyu tahta kaşık ile karıştırınız. Daha sonra bu suyu anne ve babanıza içirin. Allah’ın izniyle bir müddet sonra, evliliğinize karşı gelmeyeceklerdir.

Okunacak Evlilik İçin Anne Babayı İkna Etme Duası:
yâ ebetiste’cirhu inne hayra meniste’certel kaviyyul emîn

Sitemizde yayımladığımız diğer faydalı havas uygulamalarını tecrübe etmek için lütfen BURAYI tıklayınız.

NOT: Sadece Youtube kanalında paylaştığımız diğer gizemli havas uygulamaları ve diğer video paylaşımlarımızı kaçırmamak için lütfen BURADAN kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Sponsorlu Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.