Müsebbiatı Aşere (Yedişer Kere Okunan Dua)

Müsebbiatı Aşere (Yedişer Kere Okunan Dua), Ahmed ed-Derdîr (k.s.) Hazretlerinin yedişer defa okunan faziletli duasıdır. Vird edinildiği takdirde, nice faydaları vardır.

Müsebbiat-ı Aşere (yedişer defa tekrar edilen dua)

Faziletleri:
Müsebiatı Aşere duasını okuyanın işlediği büyük günahlarının hepsi bağışlanır.
Allah-u Teala gazabını ve azabını ondan kaldırır. Kendisine rahmet yağdırır. Fakirlikten kurtulur. Borçlarını öder. Dünya ve ahiretin bütün sıkıntılarından kurtulur. Cinlerden korunur.

Okuma Usulü:

Bismillahirrahmanirrahim
Ve sallallahu alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âlihi ve sahbihi ve sellem

1. Fatiha Suresi (7 kere Besmele ile birlikte),
2. Ayetü’l-Kürsî (7 kere Besmele ile birlikte),
3. Kâfirun Suresi (7 kere Besmele ile birlikte),
4. İhlas Suresi (7 kere Besmele ile birlikte),
5. Felak Suresi (7 kere Besmele ile birlikte),
6. Nas Suresi (7 kere Besmele ile birlikte),
7. Sübhanellahi ve’l-hamdu lillahi ve la ilahe illellahu ve’llahu ekberu ve la havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azîm (7 kere Besmelesiz).
8. Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammedin kema salleyte alâ seyyidina Ibrahime ve alâ âli seyyidina Ibrahime ve barik alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammedin kema barekte alâ seyyidina Ibrahime ve alâ âli seyyidina Ibrahime fil âlemine inneke hamidun mecîd (7 kere Besmelesiz).
9. Allahümmeğfir li ve li valideyye ve lilmü’minine velmü’minati velmüslimîne velmüslimâtil ahyâi minhüm vel emvat. yevme yekumu’l-hisab (7 kere Besmelesiz),
10. Allahümefal bi ve bihim âcilen ve âcilen fiddîni veddünyâ vel âhirati mâ ente lehü ehl, velâ tefal binâ yâ mevlânâ mâ nehnu lehu ehl, inneke ğafurun halîmun cevâdun kerîmun raûfur rahîm (7 kere Besmelesiz).

Diğer faziletli havas uygulamalarımızı tecrübe etmek için lütfen BURAYI tıklayınız.

NOT: Sadece Youtube kanalımızda paylaşacağımız Sırlı ve Faziletli Dua Videolarını kaçırmamak için lütfen BURADAN abone olmayı ihmal etmeyin.

Sponsorlu Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.