Salatül Fatih

Salatül Fatih

Muhammed el-Bekri Hz.lerine ait olan Salatül Fatih, dertlere derman bir salavattır. Kendisine mana aleminde öğretilmiştir. Her Müslamanın ömrü hayatında en az bir kere dahi olsa okuması şiddetle tavsiye edilmektedir. Bu salavatı sadece dinlemeniz bile yeterlidir. Aşağıda 100 kere dinleyebileceğiniz bir video paylaştık. Yaklaşık 50 dakikanızı ayırıp dinlemeniz faydalı olacaktır. Zira Salatül Fatih, açılması gereken kapıları açan, çözülmesi gereken problemleri çözen, sıkıntıları ortadan kaldıran mucize bir salavattır.

Salatül Fatih Arapçası:
Salatül Fatih

Okunuşu:
Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina Muhammedinil fâtihı limâ uğlika vel hatimi limâ sebeka nâsırıl hakkı bil hakkı vel hâdi ila sırâtıkel müstekîmi ve ala âlihi ve ashâbihi hakka kadrihî ve mikdârihil azîm

Anlamı:
Allahım! Kapalılıkları açan, geçmişe son veren, hakka hakikatla destek olan, mahlukatı senin doğru yoluna ileten Efendimiz Muhammed’e O’nun âline ve ashabına O’nun yüce kadr ü kıymetince salat eyle selam eyle ve O’nu mübarek kıl.

100 Kere Salatül Fatih Dinleyin

Fazileti ve Sırları:

  • Bu salavatı ömründe bir kere okuyan cehenneme girerse Allah’ın huzurunda beni yakalasın demiştir Muhammed el-Bekri.
  • Bu salavatın 1 kere okunulması, Kur’an-ı Kerim’i 6 kere hatmetmeye eşdeğer sevap içerir.
  • Perşembeyi Cuma’ya bağlayan gece 1000 kere Ya Latif zikri yapıldıktan sonra, bu salavatı 100 kere okuyup her ne hacetiniz varsa Allah’tan dileyiniz. Biiznillah Rabbim dualarınızı kabul edecektir
  • Her gün bu salavatı 100 kere okuyan kişinin kalp gözü açılır.
  • Bu salavatı aralıksız her gün okuyan kişinin bir müddet sonra hayatındaki zorluklar kalkar. Defalarca kere bu tecrübe edilmiştir!!!
  • Bu salavat öyle bir sırlar içerir ki, bunu anlatmaya kelimeler yetmez.
  • Kişinin hacetine kavuşması için mucize bir salavattır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.