Sevilme Duası

Sevilme DuasıSözü Dinlenen Sevilen Biri Olmak İçin bu dua keskin bir kılıçtır. Fazlasıyla özel bir duadır. Bu duayla çok kişi sizin sözlerinize itibar edecektir. Sözünüz kabul görecek. Herkes tarafından ilgi göreceksiniz. Utangaç kişiler bu dua vasıtasıyla utangaçlıklarını atabilecekler. Saffat Suresi Müvekkel Meleği, Allah’ın izni ile size yardımınıza gelecektir. Duayı okurken alkolsüz hoş kokular sürmenizi ya da tütsü yakmanız etkiyi artıracaktır. Sizlerle paylaştığımız Sevilme Duası bir çok kardeşimiz tarafından tecrübe edilmiştir. Sevilme Duası sürekli okunulduğu takdirde muazzam etkilere sahiptir. Zaten etkilerini kendiniz bile fark edeceksinizdir.

Okunacak Dua:

Ve erselnâhu ilâ mieti elfin ev yezîdûn

Arapçası:

وَاَرْسَلْنَاهُ اِلٰى مِائَةِ اَلْفٍ اَوْ يَز۪يدُونَۚ

Okuma Zamanı ve Adedi:
3 veya 7 gün boyunca sabah namazlarının ardından 313 kere okuyunuz. 3 veya 7 gün 313 kere okuduktan sonra, diğer günler sayısız bu duayı vird edinmeniz gerekiyor. Sabah namazı sonrası en etkili zaman bu dua için, lakin bu vakitte okuma yapamayacaklar gecenin sessizliğinde okuyabilir.

Sitemizde paylaştığımız diğer sevgi ve aşk dualarını tecrübe etmek isterseniz lütfen BURAYI tıklayınız.

NOT: Sadece Youtube kanalında paylaşacağımız sırlı dua ve diğer dua paylaşımlarımızı kaçırmamak için lütfen BURADAN kanalımıza abone olmayı unutmayın!!!

Sponsorlu Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.